Ziemia - wypaczona historia

Ziemia - wypaczona historia

Ziemia - wypaczona historia

Postby Nibiru » 06 Jul 2009, 19:16


Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym czy teoria wielkiego wybuchu jest prawdziwa? Czy właśnie tak zapoczątkowana została nasza i wiele innych galaktyk? A co z naszym Układem Słonecznym ?
Najpierw chciałbym Wam powiedzieć co nieco na temat Sumerów. Jest to cywilizacja owiana wielką tajemnicą ponieważ po dziś dzień nie wiadomo skąd u licha się wzięli, nie da się nawet określić przybliżonej daty ich przybycia. Nikt nic o nich nie wiedział aż do czasu kiedy w okresie dwudziestego wieku odkryto gliniane tabliczki w miejscowości Niniwa, a także w Nippur, owe odkrycia pozwoliły w pewnym stopniu zrekonstruować historię tej cywilizacji, dowiedziano się między innymi, że przybysze, których cywilizacja rosła w najlepsze przez 1500 lat posiadała wynalazki godne odkryć naszego stulecia. Król Asurbanipal posiadał ogromną bibliotekę, którą ówcześni archeolodzy zdołali odnaleźć. W spisie można było znaleźć wiele dziedzin życia między innymi odnoszących się do matematyki, medycyny, czy także rolnictwa.
Ale nie o tym przecież mowa, jeszcze przed tym zanim zaczniemy wszystko opisywać warto wspomnieć o niezwykle ogromnej i potężnej wiedzy na temat astronomii, które owa cywilizacja posiadała. Notabene, przecież nie mieli żadnych teleskopów i tym podobnych.
Wiedzieli oni o wszystkich planetach, zdołali także każdemu kawałkowi nieba nadać inny znak zodiaku, a przecież jest ich aż dwanaście, znali historie powstania wielu planet.
Przejdźmy teraz do sedna.
Według zawartych informacji Sumerowie twierdzili, że 4 miliardy lat temu, w przestrzeń układu słonecznego przedarła się planeta o nazwie Nibiru, była ona wielkością zbliżona do wielkości Ziemi, należy teraz wspomnieć, że za czasów Sumerów „po niebie” krążyły Merkury, Wenus, Mars, a także nieznana nam planeta Tiamat i jej księżyc, w przeciwnym kierunku obracały się Jowisz, Saturn, Uran Neptun i Pluton. Nibiru, to także inaczej Marduk.
Dochodzimy do głębi sprawy, w czasie kiedy Nibiru, przelatywało w pobliżu naszego uładu słonecznego graniczne planety zmieniły jego tor lotu poprzez swoją grawitację rzecz jasna. Obca planeta wyrządziła wiele kataklizmów lecz nie zderzyła się z żadną z planet. Najbardziej ucierpiała Tiamat, pole magnetyczne Nibiru, oddziaływało tak silnie na planetę, że na powierzchni powstawały pęknięcia spowodowane ruchami tektonicznymi. W ostatniej fazie w jedną z największych szczelin uderzyła satelita planety Nibiru, co spowodowało powstanie naszej Ziemi ze swoim Księżycem, krążącym po nowej orbicie. Druga felerna część planety Tiamat przekształciła się w pas planetoid pomiędzy „planetą mężczyzn”, a Jowiszem. Tajemnicza Planeta X odleciała w przestworza kosmosu.
A najdziwniejsze jest to, iż Astronomia nie zaprzecza, że w dalekiej przeszłości mogło mieć miejsce takie zdarzenie. Niektórzy twierdzą, że na tajemniczej planecie Nibiru żyją istoty, które przewyższają technologię ludzką i są w stanie co pewien okres przybywać do naszego Układu Słonecznego.
Co o tym myśleć ? Pozostawiam to Wam samym.


Mateusz Szczęsny
Если мной вы не довольны, то тогда вам сюда
If you are not content with me, then look here ; Pokud nejste spokojeni se mnou, pak se podívejte zde ; Якщо мною ви не задоволені, то тоді вам сюди ; если вы вообще не умеете читать сюда
User avatar
Nibiru
FOREFATHER
FOREFATHER
 
Знаки зодиака:
Европа: Овен Китай: Кролик Индейский: Сокол
Posts: 1405
Referrals: 42
Mood: Confident · Уверенный
Joined: 25 Jun 2008, 12:43
Cash on hand: 1.53
Bank: 2,369.49
Location: Russia - Slovensko
Gender: Male
Has thanked: 80 times
Been thanked: 77 times
Country: Slovakia (sk)
Medals: 9
Орден Правосудия (1) Медаль художника (1) Поздравительная грамота (1) Патриоту России (1) Medal Hacker · Медаль Хакера (1)
Master Su-Doku · Мастер Судоку (1) Gratefulness 4 Благодарность (1) Recruiter (1) Знак почёта I (1)
Reputation point: 5
Tagsplanety nibiru, fakty, kroniki, aktualności, nibiru, planeta, nibiru, sedna, planeta, katastrofa, apokalipsa, 2012, sumerów, x, planeta x, nibiru, planeta nibiru, sedna,?, saturn, układ słoneczny, orbita, neptun, orbita nibiru, planeta przejścia, grudzień

google adsense
Google
 

Return to Fakty, Wiadomości i Kronik

Who is online

Users browsing this forum: Common [Bot]* and 0 guests

Who Visited this Topic?

1 user has visited this topic: Nibiru (1)

Рейтинг Сайтов YandeG